شیر استخراج چیست؟

شیر های استخراج ارز دیجیتال

فاست یا شیر استخراج ارز دیجیتال به وبسایت هایی گفته می شود که امکان این را به شما میدهند تا بیت کوین یا ارز دیجیتال دیگر را بصورت رایگان دریافت کنید.

یک مثال درد آور:
شاید باور نکنید ولی یک زمانی امکان دریافت 5 بیت کوین در روز از طریق این فاست ها امکان پذیر بود. البته بیت کوینی که اون زمان قیمتش به چند سِنت هم نمی رسید.

شیر های استخراج چطور کار می کنند؟

فاست ها در واقع سایت هایی هستند که در صورت بازدید از آن‌ها، هر چند ثانیه یا چند دقیقه یکبار، می‌توان مقداری بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر از آنها دریافت کرد. البته باید گفت که دیگر مثل مثال قبلی خبری از 5 بیت کوین در روز نیست. اما میتوان روی مقدر بسیار اندکی از بیت کوین و دیگر ارز ها حساب باز کرد.

چه کسانی پشت فاست های استخراج هستند؟

صرافی های ارز دیجیتال، مالکان پروژه های ارز دیجیتال، خیرین، عاشقان کریپتو کارنسی ها، و در بعضی موارد هکر ها و اسکمر ها که این دو مورد آخر به دنبال خالی کردن والت کاربران و کلاهبرداری از آن ها هستند.

نحوه دریافت ارز دیجیتال واقعی رایگان از فاست ها!

بیایید کمی با هم صادقانه این موضوع رو بررسی کنیم. در دنیای امروزی هیچ کس حاضرنیست به دیگری پول را مجانی پرداخت کند مگر در ایردرآپ های مطمئن. در مورد فاست های معتبر و فعال نیز باید بگوییم که همگی آنها در طی این سال ها بررسی شده اند. میزان پرداختی به کاربران خیلی فعال با 100 ها رفرال یا همان زیر مجموعه در ماه حتی به 1-5 دلار هم نمیرسد. و این جا باید بگوییم متاسفانه فعالیت در این فاست ها بطور کامل یعنی اتلاف وقت، هزینه و اینترنت. به دنبال ارز دیجیتال واقعی رایگان تنها در صرافی های ارز دیجیتال آن هم با زیر مجموعه گیری باشید.

در ایسوق مگ به تعدادی از این صرافی ها من جمله صرافی تبدیل، صرافی والکس، صرافی نوبیتکس و… پرداخته شده که می توانید آنها را مطالعه و بررسی کنید.

آیا کسب درآمد از فاست های ارز دیجیتال ممکن است؟

خیر، در بهترین حالت ممکن و با داشتن 100 ها رفرال حداکثر پرداختی در ماه 5 دلار هم نمی شود.

فاست یا شیر استخراج چیست؟

فاست یا شیر استخراج ارز دیجیتال به وبسایت هایی گفته می شود که امکان دریافت بیت کوین یا ارز های دیجیتال دیگر را بصورت رایگان فراهم می کنند

اشتراک گذاری این مطلب در:

واتساپ
تلگرام
لینکدین
توییتر
فیسبوک
شما هم می‌توانید در مورد مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید اقدام نمایید.

اسماعیل

آگوست 16, 2021

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

اگه.کارش.راهت.باشه.وازش.استخراج.مکنیم.خوبه

زنیا

آگوست 17, 2021

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

استفاده از شیر های استخراج بسیار راحت هست. میتونید برای مشاهده شیر های استخراج به اپلیکیشن ارز نیک مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *