با 5 استراتژی پر طرفدار در بازی فورتنایت همیشه برنده باشید

5 استراتژی پر طرفدار در بازی فورتنایت
با 5 استراتژی پر طرفدار در بازی فورتنایت همیشه برنده باشید دنیای بازی های ویدئویی، یکی از پرطرفدارترین حوزه هایی است که توانسته توجه چند میلیارد نفر انسان از سراسر جهان را به خود جلب کند. کا...

دنیای بازی های ویدئویی، یکی از پرطرفدارترین حوزه هایی است که توانسته توجه چند میلیارد نفر انسان از سراسر جهان را به خود جلب کند. کاربران به دلیل این که در میادین نبرد بازی های ویدئویی قادر به رقابت حرفه ای هستند، از استراتژی های متنوعی برای افزایش شانس پیروزی خود استفاده می کنند. البته باید توجه داشت که استراتژی های کاربردی در میادین نبرد هر کدام از بازی ها متفاوت است. در ادامه این مطلب، برخی از کاربردی ترین استراتژی های بازی مشهور فورتنایت را به شما معرفی خواهیم کرد.

5 استراتژی پر طرفدار در بازی فورتنایت

بازی ویدئویی فورتنایت (Fortnite)

پیش از هر چیزی، بهتر است بدانید فورتنایت یک بازی در سبک بتل رویال شمرده می شود. به عبارتی دیگر، شما باید در یک میدان نبرد با تعداد زیادی کاربر دیگر به رقابت بپردازید تا در نهایت یک نفر یا یک تیم برنده بازی باشد. با توجه به دشوار بودن رقابت در این سطح از نبرد، به خصوص با وجود کاربران فوق حرفه ای و مجربی که در فورتنایت فعال هستند، شما باید به دنبال شناخت راه های افزایش ضریب موفقیت خود در میادین نبرد باشید. در غیر این صورت، نباید انتظار به دست آوردن پیروزی های متعدد در رقابت های فورتنایت را داشته باشید.

اهمیت کسب پیروزی در بازی های فورتنایت برای کاربران به حدی است که عده زیادی از آن ها حتی حاضر به خرید ویباکس فورتنایت هستند تا عملکرد و توانایی های کاراکتر خود را بهبود ببخشند. البته بیش از این که صرف پول روی ضریب موفقیت کاربران در میادین نبرد فورتنایت تاثیر داشته باشد، تدوین استراتژی می تواند شانس شما را افزایش دهد. به همین دلیل توصیه می شود بعد از این که از استراتژی های کاربردی در این بازی اطلاع پیدا کردید، نسبت به خرید واحد پولی فورتنایت اقدام کنید. در بخش بعدی، برخی از بهترین استراتژی ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین استراتژی های فورتنایت

برای کسب پیروزی های متعدد در میادین نبرد فورتنایت، شما باید برخی اصول مهم را در نظر داشته باشید. با رعایت این اصول و پیاده سازی ترفند های مختلفی که برای درگیری با کاربران رقیب یاد گرفته اید، می توانید پیروزی های زیادی در بازی فورتنایت به دست بیاورید. لازم به ذکر است که تسلط کامل به دکمه ها و آشنایی با ترفند ها در حین درگیری، بیشترین اهمیت را در میادین نبرد فورتنایت دارند. پس از فراگرفتن آموزش های لازمه، به استراتژی های معرفی شده در زیر عمل کنید:

1. لوت کردن منابع

اولین اقدامی که باید بعد از ورود به نقشه فورتنایت انجام دهید، جمع آوری تمامی منابع کاربردی و مهم در بازی است تا در طول بازی، هیچ کمبودی نداشته باشید. هر چیزی که از جنس چوب، سنگ و فلز است را با تیر های خود خورد کنید و منابع به دست آمده از آن ها را برای خود بردارید. با استفاده از این منابع، شما قادر به ساخت انواع کاور ها خواهید بود تا در مکان هایی که درگیری زیاد است، توانایی سنگر گرفتن در پشت آن را داشته باشید. لازم به ذکر است که مقاومت چوب بسیار کم بوده و به اندازه سنگ و فلز در ساخت کاور کاربردی نخواهد بود.

لوت کردن منابع در فورتنایت

2. ساخت لوازم دفاع

برای این که یک مبارزه جانانه با کاراکتر رقبای خود داشته باشید، لوازم دفاعی مستحکم برای خود بسازید. این کار از طریق منابعی که در طول بازی از طریق خرد کردن انواع وسایل در نقشه به دست آمده امکان پذیر است. ساخت لوازم دفاعی منحصر به فرد، متمایز کننده بازی کاربران در طول بازی از یکدیگر خواهد بود.

3. بررسی مداوم مناطق دور قلعه

اصلی ترین تهدیدی که متوجه شما و قلعه شما خواهد بود، رقبایی هستند که از مناطق اطراف به قلعه نزدیک می شوند. برای این که مورد هدف این کاربران قرار نگیرید و احتمال ورود رقبا به قلعه را به حداقل برسانید، بهتر است همواره به مناطق اطراف خود توجه داشته باشید؛ چرا که این کار، ضریب غافلگیری شما توسط دشمنان را به حداقل می رساند.

4. آماده سازی برای پایان مسابقه

زمانی که 10 الی 20 نفر در میدان نبرد زنده مانده اند، شما باید کم کم به فکر آماده سازی خودتان برای پایان مسابقه باشید. یک قلعه مستحکم برای خود بسازید تا در صورت تهاجم کاربران دیگر به شما، محلی برای سنگر گرفتن و مبارزه تن به تن داشته باشید. همچنین می توانید با ساخت چندین قلعه در کنار هم و ایجاد لانچ پد، مکان خود را به صورت مداوم عوض کنید. این کار سبب می شود تا رقبای شما گیج شده و در پیدا کردن موقعیت مکانی دقیق شما ضعیف عمل کنند.

5. ورود به قلعه دشمنان

در حالی که راه حل افراد برای مقابله با رقبایی که در قلعه خود سنگر گرفته اند تخریب قلعه است، توصیه می کنیم شما با استفاده از استراتژی منحصر به فرد دیگری به کشتار رقبای خود بپردازید. عمده افراد در حین ساخت قلعه، توجهی به نواحی بالایی قلعه خود ندارند و آن را به اندازه کافی مستحکم نمی سازند؛ بنابراین شما می توانید با ساخت پله و هر روش دیگری، از نواحی بالایی به قلعه دشمنان خود وارد شده و آن ها را مورد حمله قرار دهید. گیر انداختن رقبا در داخل قلعه خودشان یک حرکت کاملا هوشمندانه و حرفه ای در بازی فورتنایت است.

حال که با اصلی ترین استراتژی های بازی فورتنایت آشنا شدید، می توانید نسبت به خرید ویباکس فورتنایت از سایت آسان جم اقدام کنید.

اشتراک گذاری این مطلب در:

واتساپ
تلگرام
لینکدین
توییتر
فیسبوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *