تماس با ایسوق

سوالات رایج

سوالات کاربران عادی

بله استفاده از ایسوق برای تمامی کاربران رایگان می باشد.

با استفاده از نوار جستجو در بالای سایت نام محصول مورد نظراتان را وارد و جستو کنید. در صورت موجود بودن کالا در ایسوق اطلاعات آن در اختیارتان قرار میگیرد.

با افزودن یک کالا به لیست مورد علاقه ها می توانید همواره قیمت آن را در پنل خود در وبسایت و اپلیکیشن ایسوق بررسی کنید. همچنین در صفحه شگفت انگیزها هر روز لیستی کامل از پر تخفیف های فروشگاه های آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در ضمن تمامی جشنواره ها و فستیوال ها از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع کاربرانی که در ایسوق ثبت نام کرده اند خواهد رسید.

با استفاده از دکمه مقایسه در صفحه محصول و با افزودن محصولات هم گروه به این لیست امکان مقایسه برای شما فراهم میشود.

در صفحه محصول روی دکمه تغییرات بزنید تا نمودار تغییرات اخیر کالا به شما نمایش داده شود.

بله، در ایسوق هر 24 ساعت یکبار تمامی قیمت ها بصورت خودکار از فروشگاه های اینترنتی استعلام و بروز می شوند. از این رو تمامی قیمت‌ها، قیمت های واقعی کالا هستند.

سوالات درباره فروشگاه‌ها

بله، تمامی فروشگاه ها و صرافی های ارز دیجیتال حاضر در ایسوق جزو معتبر ترین فروشگاه های ایران محسوب میشوند. همچنین هر یک پیش از عضویت در ایسوق اعتبار سنجی خواهند شد.

ایسوق فروشگاه آنلاین نیست و شما باید هر گونه مرجوعی کالا، انتقاد و شکایات خود پیرامون خرید هایتان را به فروشگاه مربوطه اعلام نمایید. در ایسوق تنها امکان بررسی قیمت، بررسی تخصصی و فنی کالا و ثبت نظرات و تجربه خریداران وجود خواهد داشت.

همانگونه که پیش‌تر گفته شد ایسوق تنها و فقط بستری برای نمایش کالا های فروشگاه و بررسی تخصصی آنها است. بنابراین هیچگونه مسئولیتی مبنی بر تامین کالا، کنسلی، مفقودی و مسائل پشتیبانی و مرجوعی آن متوجه ایسوق نمی باشد. از این رو بایستی کلیه موارد را از خود فروشگاه پیگیری نمایید.

درصورتی که فروشگاه تخلفی را مرتکب شده لطفا علاوه بر پیگیری از مراجعه زیربط این موارد به تیم ایسوق نیز گزارش دهید تا درصورت نیاز فروشگاه در ایسوق تعلیق شود.

سوالات فروشگاه‌ها

خیر عضویت فروشگاه ها در ایسوق و قرار گرفتن در لیست فروشندگان کالا کاملا رایگان می باشد، اما جهت عضویت در ایسوق باید حتما عضو سیستم افیلیت یا ترکینگ خاصی باشید.

مدل همکاری ایسوق با فروشگاه به شکل cpa می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر فرم صفحه تماس را پر نمایید.

با استفاده سیستم و سرویس های بومی طراحی شده در ایسوق قیمت ها به دوشکل و بدون نیاز به هیچ گونه ماژول و افزونه از سایت شما دریافت می شوند. در زمان تماس کارشناسان با شما این مورد بسته به CMS شما مشخص خواهد شد.

عضویت در لیست صرافی های ارز دیجیتال منوط به اعتبار صرافی، کیفیت خدمات و فاصله کم قیمت با دیگر صرافی ها می باشد.

بنابراین تنها صرافی هایی که حداقل 1 سال سابقه فعالیت و ارائه خدمات مثبت به کاربران داشته اند امکان حضور در این لیست را خواهند داشت.

فرم تماس با ما