70 هزار شیبا هدیه صرافی والکس

هدیه 70 هزار شیبا صرافی والکس
هدیه با ارزش صرزافی والکس برای کاربران جدید در سال 1402

اخیرا صرافی والکس در طرحی جذاب اقدام به هدیه دادن 70 هزار ارز شیبا اینو به کاربران جدید خود کرده. اما چه کسانی می توانند این هدیه ارزشمند را دریافت کنند و شرایط آن چیست؟

شرایط دریافت این ایردرآپ هدیه چیست؟

بر اساس شرایطی که صرافی ارز دیجیتال والکس تعیین کرده، تنها کاربران جدیدی که با لینک یا کد دعوت کاربران قدیمی اقدام به ثبت نام و تکمیل احراز هویت پایه خود (یعنی ثبت کد ملی، شماره موبایل و کارت بانکی) کنند. بصورت خودکار و پس از تایید شدن احراز هویت آنها 70 هزار توکن شیبا معادل حدودی 40 هزار تومان دریافت خواهند کرد. شما نیز می توانید پس از تایید هویت از دوستانتان برای عضویت در این صرافی دعوت کنید و برای هر کدام از دعوتی ها 70 هزار شیبا رایگان بگیرید. لازم به ذکر است که برای دریافت هدیه نیازی به انجام معامله نیست.

لینک یا کد دعوت صرافی والکس

برای ثبت نام و دریافت این هدیه ارزشمند کافی است از این لینک دعوت ما اقدام به ثبت نام کنید یا در هنگام ثبت نام در بخش کد معرف این کد را وارد نمایید: NAxNA

یا برای ثبت نام بدون وارد کردن کد دعوت کافی است روی تصویر زیر بزنید

ثبت نام در والکس
برای ثبت‌نام و دریافت هدیه روی تصویر بالا بزنید

سند واریزی هدیه صرافی والکس

در تصویر زیر سند واریزی هدیه های ارز شیبا اینو صرافی والکس بطور کامل و مشخص آمده است. تمامی واریز های حاصل از عضویت و دعوت از دوستان در بخش واریز های WALLEX قابل مشاهده خواهند بود.

واریز های هدیه صرافی والکس
سند واریزی های ایردرآپ صرافی والکس

تاریخ شرکت در این طرح

از اواسط فرودین تا 12 خرداد 1402 فرصت دارید در این صرافی ثبت نام کرده و این هدیه ارزشمند را دریافت کنید. در ضمن اگر در این صرافی ثبت نام کنید با دعوت از دوستان خود نیز 70 هزار شیبا به خود شما تعلق میگیرد+ 20 درصد از کارمزد هر معامله او.

شرایط دریافت هدیه ایردرآپ شیبا والکس
شرایط کسب درآمد از والکس

هدیه صرافی والکس را چطور دریافت کنیم؟

با وارد کردن کد معرف NAxNA در زمان ثبت نام می توانید درست مانند راهنمای موجود در این مطلب، 70 هزار شیبا پس از تکمیل اطلاعات هویتی خود دریافت کنید.

آیا محدودیتی برای دریافت ایردراپ هدیه والکس وجود دارد؟

خیر، هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما هم میتوانید با دعوت از دوستان خود این هدیه را دریافت کرده و کسب درامد رایگان داشته باشید.

چطور شیبا رایگان دریافت کنیم؟

با ثبت نام در صرافی والکس از طریق کد معرف ایسوق و همچنین دعوت از دوستان خود میتوانید ارز شیبا اینو را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.

اشتراک گذاری این مطلب در:

واتساپ
تلگرام
لینکدین
توییتر
فیسبوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *