دانلود پست و استوری از اینستاگرام با toolzu

دانلود از اینستاگرام
امروز در ایسوق مگ به معرفی چند روش جدید خواهیم پرداخت که میتوانید به راحتی از طریق آنها تصاویر، ویدیو ها، ig tv ، پست ها، استوری و عکس پروفایل اینستاگرام را بدون کاهش سایز و افت کیفیت دانلود نمایید.

اگر این پست رو می خونید پس حتما شما هم از نصب اپلیکیشن های مختلف با دسترسی های غیر مجاز خسته شده اید. اپلیکیشن هایی که پس از مدت کوتاهی از دسترس خارج می شوند و خیلی از آنها با درخواست دسترسی غیر مجاز روی دستگاه تلفن همراه شما خطر سرقت اطلاعات شخصیتان را ایجاد میکنند. یا با دریافت اطلاعات ورود به حساب اینستتاگرام شما امنیتتان را به خطر می اندازند.

امروز در ایسق مگ به معرفی روش جدیدی خواهیم پرداخت که میتوانید به راحتی از طریق آنها تصاویر، ویدیو ها، ig tv ، پست ها، استوری و عکس پروفایل اینستاگرام را بدون کاهش سایز و افت کیفیت دانلود نمایید. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آیا دانلود از اینستا بدون نصب برنامه ممکن است؟

بله، دانلود از اینستاگرام بدون نصب برنامه هم ممکن است. برای این منظور می توان از روش ها و ابزار هایی مانند Instagram Downloader و سایت toolzu که در ادامه به آن خواهیم پرداخت استفاده کرد. آن هم بدون هیچ هزینه و محدودیتی!

سایت toolzu

سایت toolzu.com یکی از بهترین سایت های رایگان دانلود از اینستاگرام است. که با استفاده از آن می توان از طریق مرورگر گوشی ، تبلت و pc به دانلود از اینستا پرداخت. در toolzu هیچ محدودیتی هم برای نوع محتوا وجود ندارد. فرقی نمی کند که می خواهید استوری دانلود کنید یا تصویر پروفایل یا هایلات یا حتی ویدیو، با این سایت به راحتی دانلود کنید.

دانلود از اینستاگرام با toolzu
محیط سایت toolzu

سایت toolzu چیست؟

toolzu سایتی و ابزاری است رایگان برای دانلود پست، استوری و عکس پروفایل با سایز واقعی از اینستاگرام

آیا سایت toolzu رایگان است؟

بله کاملا رایگان است. اما درصورتی که بیش از 3 بار در روز از آن استفاده کنید باید یک حساب کاربری رایگان در آن ایجاد کنید.

اشتراک گذاری این مطلب در:

واتساپ
تلگرام
لینکدین
توییتر
فیسبوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *